Autoryzowany sklep Swanson w Polsce. Darmowa dostawa od 270 zł.
Producenci
Produkt dnia
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

MyVita Dobry Sen (60 żelek)

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 35,99 zł

Cena regularna:

35.99
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: MyVita
Kod produktu: 4935-127DB
Kod EAN: 5903021593443

Opis

MyVita Dobry Sen (60 żelek)

  • ułatwia zasypianie
  • poprawia komfort snu
  • redukcja stresu
  • odprężenie
  • wsparcie regeneracji organizmu

Informacje o produkcie:

MyVita Dobry Sen to suplement diety w formie smacznych, miękkich żelków, opracowany z myślą o osobach mających trudności z zasypianiem lub cierpiących na nieregularny sen. Produkt zawiera melatoninę oraz ekstrakty roślinne (m.in. z melisy i rumianku), które wspomagają naturalny rytm snu, redukują napięcie nerwowe i sprzyjają wyciszeniu przed snem.

Forma żelków sprawia, że suplementacja jest wygodna i przyjemna, bez potrzeby połykania tabletek. Idealny dla dorosłych i młodzieży w okresach stresu, zmian rytmu dobowego (np. po podróży) lub problemów z regeneracją nocną.
Produkt nie zawiera żelatyny i sztucznych barwników.

Wartości odżywcze w dziennej porcji:

Składniki  Porcja dzienna  *RWS 
Rumianek  17 mg -
Kozłek lekarski  17 mg  -
Melisa lekarska  16 mg -
Witamina B6  1,4 mg 100% 
Melatonina 1 mg -

*RWS - referencyjna wartość spożycia

Składniki:

Syrop glukozowy, cukier, woda, substancja żelująca: pektyna, ekstrakt z kwiatów rumianku pospolitego (Matricaria chamonilla), ekstrakt z korzenia kozłka lekarskiego (Valeriana officinalis), ekstrakt z liści melisy lekarskiej (Melissa officinalis), regulatory kwasowości: kwas cytrynowy i cytrynian sodu, spirulina (Spirulina platensis), barwnik roślinny: antocyjany, aromat malinowy naturalnego pochodzenia, olej kokosowy, chlorowodorek pirydoksyny, melatonina, melatonina, substancja glazurująca: wosk carnauba

Zalecane dawkowanie:

1 żelek dziennie na pół godziny przed snem.

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Stosowanie przez kobiety w ciąży, karmiące i dzieci, po konsultacji z lekarzem. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy styl życia.

Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Informacje o producencie:

Proness, Producent i dystrybutor naturalnej żywności i suplementów, ul. Nowodworska 17, 59-220 Legnica

MyVita MyVita jest firmą powstałą na bazie fascynacji medycyną naturalną i zdrowym trybem życia. Ciągle poszukuje nowych produktów i składników na wszystkich kontynentach czerpiąc inspiracje z tradycyjnej medycyny wielu kultur. Składniki produktów dostępnych w ofercie firmy opracowane są tak, aby dostarczać odpowiednie składniki w idealnie zbilansowanych proporcjach.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium